Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
Latest imagesБарајHomeFunMK ПорталGalleryРегистрирајте сеВлез

 

 Mасажи

Go down 
4 posters
АвторПорака
FunMK
Господин Началник
Господин Началник
FunMKMасажи Empty
ПишувањеПредмет: Mасажи   Mасажи EmptyСаб Мај 02, 2009 11:25 pm

Во последно време се популарни се масажите! Постојат разни видови на масажи меѓу кој најпопуларни се: Шиацу, Релакс, Тантра, Catwalk, Антицелулитна, Еротска и др. Масажите обично вклучуваат разни ароматични-етерични масла, креми, препарати, ориентална музика и нормално млади и згодни девојки или момци Smile. Дали вие одите или би оделе на вакви третмани? Колку чувствувате дека ви се потребни и кој тип на масажа сметате дека ви е најпотребен во моментот?
Mасажи Relax3 Mасажи Shiatsu3 Mасажи Relax5
Вратете се на почетокот Go down
Zacko
Газда
Газда
ZackoMасажи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mасажи   Mасажи EmptyНед Мај 03, 2009 1:35 pm

hh jako .. bounce
Вратете се на почетокот Go down
kReMaC
Новајлија
Новајлија
Mасажи Empty
ПишувањеПредмет: Masazi   Mасажи EmptyЧет Jул 30, 2009 11:30 pm

pa dobra e ..
Вратете се на почетокот Go down
w1z1
Новајлија
Новајлија
Mасажи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mасажи   Mасажи EmptyСаб Сеп 12, 2009 11:30 am

nice Smile
Вратете се на почетокот Go down
Zacko
Газда
Газда
ZackoMасажи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mасажи   Mасажи EmptyВто Ное 24, 2009 6:17 pm

ЕПТЕН ДОБРИ СЕ! АЛИ ДА ИМА И ЕДНА ТЕТКА ДО МЕНЕ! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Mасажи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mасажи   Mасажи Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Mасажи
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Мода и убавина-
Отиди до:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions