Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
Latest imagesБарајHomeFunMK ПорталGalleryРегистрирајте сеВлез

 

 ak47 или m4a1 ?

Go down 
5 posters

Кое оружје е подобро
ak47
ak47 или m4a1 ? I_vote_lcap25%ak47 или m4a1 ? I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
m4a1
ak47 или m4a1 ? I_vote_lcap75%ak47 или m4a1 ? I_vote_rcap
 75% [ 3 ]
Општо гласови : 4
 

АвторПорака
FunMK
Господин Началник
Господин Началник
FunMKak47 или m4a1 ? Empty
ПишувањеПредмет: ak47 или m4a1 ?   ak47 или m4a1 ? EmptyНед Мај 03, 2009 1:50 am

Калаш или М-ка? Вечно прашање. Да го видиме вашето мислење!
Вратете се на почетокот Go down
lakI
Новајлија
Новајлија
lakIak47 или m4a1 ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: ak47 или m4a1 ?   ak47 или m4a1 ? EmptyНед Мај 03, 2009 4:01 pm

И двете се убави ама емка по кул е Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
FunMK
Господин Началник
Господин Началник
FunMKak47 или m4a1 ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: ak47 или m4a1 ?   ak47 или m4a1 ? EmptyНед Јун 07, 2009 12:31 am

пфф.. АК47 Рулз !! king
Вратете се на почетокот Go down
Zacko
Газда
Газда
Zackoak47 или m4a1 ? Empty
ПишувањеПредмет: ak47 ili m4a1 ?   ak47 или m4a1 ? EmptyЧет Jул 30, 2009 12:10 am

AK47 ... RULEZ bre Smile kakva emka Smile samo AKOT Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
kReMaC
Новајлија
Новајлија
ak47 или m4a1 ? Empty
ПишувањеПредмет: dassdads   ak47 или m4a1 ? EmptyЧет Jул 30, 2009 11:37 pm

samo AK Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
w1z1
Новајлија
Новајлија
ak47 или m4a1 ? Empty
ПишувањеПредмет: asdadas   ak47 или m4a1 ? EmptyСаб Сеп 12, 2009 11:29 am

i dvete Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

ak47 или m4a1 ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: ak47 или m4a1 ?   ak47 или m4a1 ? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
ak47 или m4a1 ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Информатика и Технологија :: Игри :: Counter Strike 1.6-
Отиди до:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions