Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
Latest imagesБарајHomeFunMK ПорталGalleryРегистрирајте сеВлез

 

 Каков компјутер имате?

Go down 
4 posters
АвторПорака
FunMK
Господин Началник
Господин Началник
FunMKКаков компјутер имате? Empty
ПишувањеПредмет: Каков компјутер имате?   Каков компјутер имате? EmptyНед Мај 03, 2009 1:22 am

Јасна тема, напишете ја конфигурацијата на вашиот PC
Вратете се на почетокот Go down
Zacko
Газда
Газда
ZackoКаков компјутер имате? Empty
ПишувањеПредмет: komp   Каков компјутер имате? EmptyЧет Jул 30, 2009 12:19 am

Windows Xp .. Pentium 4.. study
Вратете се на почетокот Go down
kReMaC
Новајлија
Новајлија
Каков компјутер имате? Empty
ПишувањеПредмет: sadasddsa   Каков компјутер имате? EmptyЧет Jул 30, 2009 11:36 pm

Windows XP Pentium 4 i kaj mene e Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
w1z1
Новајлија
Новајлија
Каков компјутер имате? Empty
ПишувањеПредмет: asdadasd   Каков компјутер имате? EmptyСаб Сеп 12, 2009 11:24 am

Windows Pentium 4 Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Каков компјутер имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков компјутер имате?   Каков компјутер имате? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Каков компјутер имате?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Каков секс преферирате најчесто и каде?
» Имате ли прекар?
» Дали имате фобија од нешто?
» Колку деца би сакале да имате?
» Колку време најмногу имате издржано без спиење?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Информатика и Технологија :: Хардвер-
Отиди до:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions